סינון
קטגוריות
מותג

משלוחים חינם
עד בית הלקוח בקנייה מעל 199 שח

קנייה מאובטחת

ווטליין פרו WETLINE PRO

להזמנה טלפונית חייגו: 050-5795355
משלוח חינם עד הבית – ברכישה מעל 199 ש”ח.

מציג את כל 14 התוצאות

חברת ווטליין פרו WETLINE היא חברה מובילה בתחום טיפוח ועיצוב השיער. לחברה סדרת מוצרים ייחודית שפותחה על ידי צוות מומחים ונבנתה על יסודות טיפוח השיער והבראתו.

משרדיה הראשיים של החברה ממוקמים במדינת פלורידה שבארצות-הברית, וכיום WETLINE ווטליין פרו מספקת מחליקי שיער, מסלסלי שיער, מוצרי שיער ואביזרים נלווים לחנויות, קניונים ומספרות ברחבי ארצות-הברית, קנדה ומרכז אמריקה. לאחר שנים רבות של הצלחה, המוצרים המקצועיים זמינים כעת בשוק הישראלי.
אנו מחויבים לספק ללקוחותינו מוצרים שיגנו על השיער מנזקים נוספים הנגרמים בשל טיפולים כימיים, שימוש בפן או גורמים סביבתיים.

שילוב ייחודי של טכנולוגיה מתקדמת, פיתוח מוצרים חדשניים, השראה מעולמות האמנות והאופנה, ומקצועיות מציבים את חברת ווטליין פרו בחזית הטיפוח המקצועי והופכים אותה לחברה מובילה בתחומה כיום.

ווטליין פרו משווקת מחליק שיער קרמי בעל לוחיות מצופות טורמלין – הלוחיות המומלצות ביותר להשגת תוצאות מקצועיות במינימום נזק לשיערך. לוחיות אלו מאפשרות פיזור חום אחיד ודחייה של חשמל סטטי שנוצר בעת ההחלקה.
טכנולוגיית יינון שלילי – לוחיות הטורמלין של חברת ווטליין פרו מייצרות יונים שליליים וחום אינפרא אדום כדי להבטיח תוצאות הנשארות לאורך זמן ולמנוע קרזול.

גוף חימום חדשני – גופי החימום של מחליק שיער של ווטליין פרו מתחממים במהירות הבזק ושומרים על טמפרטורת עיצוב עקבית ואידיאלית.
וסת טמפרטורה – מאפשר לך להגיע לדיוק של עד מעלה אחת והופך את מחליק שיער של ווטליין פרו למתאים לכל סוגי השיער.